PROMOCJE
Informacje
stat4u

Witamy na naszej stronie

Sala zabaw Pikoland powstała z potrzeby. Szukaliśmy miejsca przyjaznego dla najmłodszych, z jednej strony pozytywnie pobudzającego wszelkie jego zmysły, a z drugiej czystego i bezpiecznego.

Nie znaleźliśmy.

Dlatego też postanowiliśmy stworzyć takie miejsce blisko nas, w którym nie tylko nasze dziecko, ale także inne Maluchy będą czuć się komfortowo.

Sala zabaw Pikoland powstała w oparciu o konsultacje z innymi rodzicami jak i fachowcami budowlanymi i nadzorem technicznym.
Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesną,kolorową i trzypoziomową konstrukcję zabawową z wielką zjeżdżalnią tubową po części zrobioną z półprzeźroczystych elementów.
Spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa stawiane przez centrum kontroli placów zabaw jak i nadzór techniczny oraz najaktualniejsze wymagania norm PN-EN 1176-1, 7 i 10:2009.
Dzięki temu po naszym ,,małpim gaju” mogą chodzić także dorośli, co nie jest standardem.

Poza tym pomyśleliśmy także o najmłodszych; specjalnie dla nich stworzyliśmy specjalną ,,strefę Malucha” dla dzieci do lat 3.

- specjalna mata podłogowa zabezpiecza przed upadkami i siniakami
- wyspa wulkan stanowi wyzwanie do wspinaczki i zjeżdżania
- sensoryczna gąsienica zadba o rozwój zmysłu dotyku, percepcję wzrokową jaki i usprawni motorykę dłoni
- oraz wiele zabawek dostosowanych do wieku maluchów pobudzających ich zmysły

Dodatkowo dla ,,Starszaków” przygotowaliśmy ręcznie wykonane interaktywne moduły do zabaw montowane na ścianie oferujące dzieciom wspaniałą, edukacyjną zabawę przez wiele godzin! W dobie komputerów i monitorów manualne gry świetnie pobudzają rozwój dziecka i zachęcają do logicznego wykorzystania swojej wiedzy. Są to oryginalne urządzenia, których nie spotkacie gdzie indziej.

Do dyspozycji dzieci pozostawiamy także:
- wiele gier logicznych, zręcznościowych i układanek
- kąciki tematyczne
- elektryczne autka i koparki
- wiele innych kolorowych zabawek

U nas można także zorganizować niezapomniane urodziny dla swojego dziecka. Oferujemy specjalnie wydzielone boksy zapewniające komfort i wygodę uczestnikom, kolorową zastawę i niezapomniane 2 godziny zabawy!
Przyjęcia odbywają się przez cały tydzień w wybranych przez Państwa godzinach.


upCopyright by www.pikoland.pl 2014 - Wszystkie prawa zastrzeżone.